KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17334009
nr 1733 4009
Ulf Granlund
(1947-1987), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad. Signerad, daterad 75. Olja på duk, 17x24 cm, yttermått inklusive ram: 27x34 cm
Ulf Granlund, svensk bildkonstnär född 1947, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 18:48:13
100 kr
200 kr